C R A F T   B E A N S

"Klubowa" oficjalną kawą klubu żużlowego Enea Polonia Piła! 💛❤️💚

"Klubowa" oficjalną kawą klubu żużlowego Enea Polonia Piła!   💛❤️💚

Nasza Misja: Promować Region i Pasję

W Craft Beans, nasza misja nie kończy się na paleniu doskonałej kawy. Zależy nam na promowaniu naszego regionu, a teraz mamy szansę robić to wspólnie z fantastycznym zespołem Enea Polonia Piła.

Klubowa – Kawa z Charakterem Żużla

Stworzyliśmy coś specjalnego dla naszej społeczności – Klubową, unikalną mieszankę arabiki i robusty. Ta kawa, palona z myślą o naszym regionie, to teraz oficjalny smak Enea Polonia Piła. Będzie dostępna podczas meczów, umilając kibicom emocje na torze.

Otwartość na Społeczność

Chcemy, aby Craft Beans było miejscem, gdzie każdy może poznać proces powstawania kawy. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszej palarni, gdzie możecie na własne oczy zobaczyć, jak tworzony jest wasz ulubiony napój. A dla chętnych – oferujemy warsztaty z palenia i parzenia kawy.

Wspólnie Tworzymy Historię

To wspaniałe partnerstwo to dla nas sposób na łączenie pasji do kawy z miłością do żużla. Nie możemy się doczekać, aby kibice Enea Polonia Piła mogli doświadczyć smaku Klubowej w trakcie meczów, dzieląc się tym wyjątkowym momentem z nami.

Z Kawką na Trybunach!

Do zobaczenia na meczu Enea Polonia Piła – oczywiście z kubkiem naszej Klubowej w dłoni! Wspólnie z Wami chcemy tworzyć nowe smaki i wspierać nasz lokalny klub żużlowy. 💛❤️💚

 

Kup "Klubową" i wspomóż klub Enea Polonia Piła!